Moderní nábytková řada «Mia» určena pro vybavování dětských pokojů nabízí široké spektrum prvků, různé modelové řady díky nimž je možné vytvářet kompozice podle vlastního uvážení a potřeb dítěte.

Řada Mia nabízí mnoho variant barevných provedení v různých kombinacích, jak pro chlapce tak děvčata. Pohodlný a moderní nábytek splňuje požadavky i nejnáročnějších klientů.

Dětský nábytek Mia se vyrábí z kvalitních moderních materiálů, jež jsou zdravotně i ekologicky nezávadné, což potvrzují odpovídající certifikáty.

Jednotlivé prvky jsou vyráběny z DCP o síle 18 mm a 28 mm, jsou opatřeny ABS hranou odolnou proti oděru o síle 0,5 mm a 2 mm, nejsou zde žádné ostré rohy.

Nohy skříní, stolů a kontejnerů se dají regulovat do výšky při instalaci nábytku na nerovné podlaze. Kromě toho mají korpusy těchto prvků výřez na podlahovou lištu, umožňující jejich těsné přistavení ke stěně. Kontejner je vybaven pogumovanými kolečky šedé barvy, jež nezanechávají při pohybu stopy ani škrábance.

U skříní a nočních stolků jsou použity rektifikační nohy s výškovou stavitelností do 15 mm. Nábytek je opatřen soklem, aby se zabránilo mechanickému poškození při úklidu a dostávání se drobných předmětů pod nábytek. Korpusy mají výřez na podlahovou lištu, což umožňuje přistavení nábytku těsně ke zdi.

Schody jsou určeny k výstupu na patrovou postel, mají šířku 446 mm a vyrábí se z DCP o síle 18 mm za použití hrany ABS 2 mm. Každý schod je současně zásuvkou na hračky, obuv nebo oblečení.

Řada Mia nabízí široký výběr skříní různých typů rozměrů a vnitřního vybavení.

Základní materiály, používané při výrobě nábytkové řady MIA:

  • Kvalitní laminované DCP rakouské firmy EGGER
  • Hranová páska ABS 0,5 a 2 mm firmy DOLLKEN (Německo)
  • Originální a bezpečná úchytka polské firmy GAMET
  • Kování firem Häfele (Německo), SISO (Dánsko), GAMET (Polsko)
více informací zde

Novinky

00.0.0000 | ZAVŘENO
Ve dnech 24.06. - 28.06. 2019 bude vzorková prodejna kancelářského nábytku v Jihlavě uzavřena !!
V těchto dnech tedy ohluchnou i naše telefonní linky. Všechny e-mailové objednávky a poptávky budou vyřešeny v příštím týdnu.
Landa Jaromír