Služby provozovny

Bell & Ross replica,Blancpain replica,Breguet replicaCartier replica,Chopard replica,Corum replica,Franck Muller replica,Hublot replica,Jaeger Lecoultre replica,Montblanc replica,Patek Philippe replica,Piaget replica,Roger Dubuis replica,U Boat replica,Vacheron Constantin replica,Glashutte Original replica,Richard Mille replica,Zenith replica,Versace replica,A lange Sohne replica,Glashutte replica,Longines replica,Graham replica,Tudor replica,Ulysse Nardin replica,Rolex Oyster Perpetual Movt 23k

Servis záruční a pozáruční

Zajišťujeme veškerý servis záruční i pozáruční na zboží zakoupené v e-shopu či v provozovně Landa-interiéry.

Poradenství

Pokud navštívíte naší provozovnu, bude se Vám věnovat zaškolený pracovník, který Vám poradí s veškerým výběrem zboží.

Zapůjčení zboží

V naší firmě lze po dohodě zapůjčit některé z vystavených modelů židlí k vyzkoušení, a to po dobu  až 3 dnů, při kterých uživatel pozná zda mu židle vyhovuje. Jediné co je potřeba k zapůjčení produktu, je složení zálohy v plné výši ceny zboží a navrácení vzorku bez jakéhokoliv poškození - nebo ušpinění. Vztahuje se pouze pro místní objednávky nikoliv pro e-shop.

Zaměření a 3D návrh interiéru

Po předchozí domluvě Vám náš pracovník zaměří kancelář a po zpracování zašle propracovaný 3D návrh kanceláře dle Vašich požadavků a potřeb.

    

Montáž zboží

Veškerý nábytek se dodává v originálním balení výrobce a v provedení demont. ( rozložený ). Po dohodě s odběratelem jsme schopni provádět montáže nábytku v místě dodávky. Cena této služby je 10% z ceny montovaného zboží.

               fotogalerie realizací zde

           

Doprava zboží

dopravu zboží zajištujeme nákladním vozem Iveco a přepravními službami Fofr pro objednávky v eshopu.

                                                   

                                                            Zde můžete vznést dotaz

 

Váš email *
Telefon *
Čeho se Váš dotaz týká? *
Text dotazu *