ZAKÁZKOVÁ ČESKÁ VÝROBA

 

Přes širokou nabídku katalogových prvků se stane, že požadovaný rozměr, který do daného prostoru potřebujete, v našem katalogu nenaleznete.

 

Nebo máte chuť realizovat svou myšlenku, případně originální koncept vašeho architekta či designéra.

 

Současně chcete mít jistotu, že vámi navržený koncept zpracují zkušení konstruktéři, kteří navrhnou optimální technické řešení.

 

Chcete mít zaručeno, že tento výrobek bude z pracován na špičkovém CNC strojovém vybavení, pod dohledem zkušených řemeslníků, kteří garantují stejnou kvalitu jako u sériové výroby, včetně délky poskytnuté záruky.

Pak můžete využít divizi zakázkové výroby s certifikáty ISO na vývoj a výrobu nábytku, která vaše představy převede do technických výkresů a poté zrealizuje do konečného produktu.

   

  

Certifikáty od nezávislých státních zkušeben garantují splnění náročných požadavků na špičkovou kvalitu finálního výrobku.

 

1.     Používáme zdravotně nezávadné materiály od výrobců z EU

2.     Nábytek vyrábíme v České republice

3.     Naši pracovníci jsou odborníci s vysokou kvalifikací

4.     Precizní zpracování probíhá na moderních CNC strojích

5.     Propracovaný systém řízení výroby využívá nejmodernější software

6.     Chováme respekt a odpovědnost k životnímu prostředí

  

 

 

Kancelářský nábytek HOBIS je originální značka s ochrannou známkou. Při jeho pořízení se díky ochranným znakům můžete přesvědčit, že kupujete opravdu originál, na který se vztahují uvedené certifikáty.

                                                     Zde můžete vznést dotaz

Váš email *
Telefon *
Čeho se Váš dotaz týká *
Text dotazu *

Novinky

00.0.0000 |
Vážení zákazníci, na vzorkovně v Jihlavě máme vystaveny nové modelové řady kancel. židlí, které nejsou zařazeny v on-line prodeji. Přijďte si vybrat a vyzkoušet sezení na míru …..