3D návrhář kanceláří - vytvořte si vlastní vizualizaci Vašeho pracoviště !
Logo
  1. Úvod
  2. O nás
O nás


 

Bell & Ross replica,Blancpain replica,Breguet replicaCartier replica,Chopard replica,Corum replica,Franck Muller replica,Hublot replica,Jaeger Lecoultre replica,Montblanc replica,Patek Philippe replica,Piaget replica,Roger Dubuis replica,U Boat replica,Vacheron Constantin replica,Glashutte Original replica,Richard Mille replica,Zenith replica,Versace replica,A lange Sohne replica,Glashutte replica,Longines replica,Graham replica,Tudor replica,Ulysse Nardin replica,Rolex Oyster Perpetual Movt 23k

Dovolte krátké představení naší firmy Landa interiéry - kancelářský nábytek, kde řešíme poptávky interiérového a designového charakteru. Předmětem aktivit je odborně - technické poradenství, projektová příprava, obchodní a realizační činnost zaměřená na řešení veškerých, jakkoli účelově zaměřených interiérů. Tato práce vyžaduje sladění několika činností, a to od architektonických návrhů, přes zpracování konkrétní (cenové) nabídky, až po závěrečnou realizaci. Ta v sobě zahrnuje montáže nábytku, pokládky koberců a laminátových podlah, instalace žaluzií apod.

V rámci řešení každého úkolu poskytujeme odbornou konzultaci a zodpovědné posouzení prostoru nebo celého objektu. Vzhledem k naší nezávislosti na odbytu konkrétního sortimentu zboží máme vždy možnost nabídnout nejlepší reálné varianty řešení a vytvořit tak prostor pro oboustranný dialog, jehož cílem je vyjasnit a přesně definovat konečné zadání úkolu. Prostřednictvím velmi kvalitní truhlářské výroby nabízíme pro vybavení každého interiéru zhotovení jednotlivých atypických kusů i celých sestav nábytku na zakázku.

 

Od roku 1998 jsme uvedli v našem regionu na trh systém kancelářského nábytku HOBIS a následně se stali jeho certifikovaným prodejcem. Tento systém zaujímá na našem trhu výrazný podíl produkce a to zejména díky své kvalitě a variabilitě jednotlivých prvků. Kancelářský nábytek HOBIS je český produkt vyrobený moderní evropskou technologií. Díky tomuto efektivnímu skloubení je jeho pořizovací cena velmi příznivá. Dodací lhůty jsou 14-ti denní, běžné barvy jako třešeň, olše a buk držíme z 90% skladem. Na nábytek HOBIS je poskytována záruka 5 let.

Kancelářský nábytek HOBIS je držitelem ochranné známky Ekologicky šetrný výrobek (viz certifikát). Tato známka vyhovuje i požadavkům usnesení vlády ČR č.720, které doporučuje mezi kritéria pro výběrová řízení zařadit i požadavek na Ekologicky šetrný výrobek. Dále je držitelem Certifikátu jakosti ISO 9001 v oboru výroba nábytku a to pro produkty i služby.

 

Na základě našich referencí jsme se v průběhu roku 2004 stali certifikovanými zástupci největších českých výrobců kancelářského nábytku - Lenza a Exner.

Samostatnou kapitolou a nedílnou součástí naší nabídky jsou kancelářské židle a jiný sedací nábytek. Na tyto produkty nabízíme záruční a pozáruční servis, protože se jejich prodejem a opravami aktivně zabýváme. Kompletní sortiment můžete shlédnout na naší vzorkové prodejně ÚVOZ 1, JIHLAVA.

 

Kontakty

+420 777 578 353 ( e-shop, objednávky, vzorková prodejna )

+420 602 578 353 ( realizace projektů )

e-mail : info@landa-interiery.cz

www.landa-interiery.cz

 

Otevírací doba :

Pondělí        9:00 - 12:00  13:00 - 16:00

Úterý           9:00 - 12:00  13:00 - 16:00

Středa          9:00 - 12:00  13:00 - 16:00

Čtvrtek        9:00 - 12:00

Pátek           ZAVŘENO ( montáže nábytku - příjem zboží )

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz